Goodyear padangos

"Goodyear Tire & Rubber" padangų istorija prasidėjo 1898 metais. Pradžioje padangos buvo gaminamos dviračiams bei vežimams. Didžiausia padangų kompanija "Goodyear" tapo 1926 metais. "Goodyear" išlaikė populiarumą ir šiuo metu yra didžiausia pasaulyje padangų kompanija, dirbanti šešiuose žemynuose ir kasmet parduodanti produkcijos už daugiau nei 15 milijardų JAV dolerių.

Visiems žinoma "Goodyear" padangų grupė jungia kelis skirtingus padangų prekinius ženklus, t.y. "Dunlop", "Kelly", "Fulda", "Sava" bei "Debica". Kompanija turi savo padalinius, kurie atsakingi už kitų automobilinių priedų gamybą, t.y. gumą, polimerinius gaminius, kitus.

Nuolatinis padangų bei techninių sprendimų tobulinimas yra neatsiejama "Goodyear" dalis. Kompanija turi daugiau nei 1000 patentų. Šie patentai (žinios) panaudojamos ne tik padangų kūrimo procese, bet taip pat ir kitose srityse, pvz.: dirbtinės širdies bei sanarių kūrimas, bei daug kitų produktų.
 "Goodyear Research" darbuotojas Paul Flory už polimerų tyrinėjimus gavo Nobelio premiją. Europoje "Goodyear" parduodamos padangos užima antrą vietą pagal populiarumą.

 Plačiau apie "Goodyear" gaminamus produktus galite sužinoti puslapyje.